• Aluminium jako materiał budowlany posiada idealne właściwości - można mu nadawać dowolny kształt, jest lekki, stabilny, niepalny. Można więc realizować różnorodne konstrukcje aluminiowe we wszystkich wielkościach, formach i wariantach.

  • Wykonane z profili, do wyboru zimnych lub ciepłych, zmieniają oblicze budynków i powiększają przestrzeń. Od prostej ochrony przed wiatrem, czy słońcem wykonanej z poliwęglanu, przez szlachetne ściany aluminiowe, po w pełni przejrzysty sytem szklanych ścian.

  • Konstrukcja ogrodów zimowych wykonywana jest według indywidualnego projektu co pozwala dopasować ją do istniejącego budynku oraz funkcji, jaką ma spełniać. Wypełnienie konstrukcji najczęściej stanowi szkło zespolone, poliwęglan kanalikowy lub lity. Korzystamy najczęściej z rozwiązań systemowych np. (firmy MORAD, TS lub ALUSYSTEM) do ogrodów zimowych lub systemów fasadowych, które zapewniają odpowiednią szczelność oraz maksymalnie ograniczają straty ciepła.

  • Paleta okien i drzwi aluminiowych jest bardzo szeroka (przymykowe, przesuwne, wahadłowe, szklane, automatyczne, łukowe) od standardowych po konstrukcje o bardzo wyszukanym wyglądzie, które mogą być wykorzystywane w budynkach o różnej architekturze.

  • Fasady to niezwykle nowoczesne ściany osłonowe wykonane z oryginalnych systemów profili aluminiowych i szkła.

  • Dzięki wykorzystaniu lekkiej i trwałej konstrukcji z profili aluminiowych oraz równie odpornej powłoki z poliwęglanowych płyt komorowych świetliki dachowe z powodzeniem stawiają czoła ekstremalnym warunkom panującym na dachu podczas wszystkich pór roku. Świetliki dachowe są najlepszym źródłem naturalnego doświetlenia pomieszczeń.

  • To konstrukcja według życzenia klienta w całości wykonana z profili aluminiowych, zbudowana jest ze ścian i dachu z przystosowanych profili, pomalowanych proszkowo w kolorze na życzenie klienta. Dach wiatrołapu to szyby hartowane, a ściany pionowe wykonane są ze standardowych szyb bezpiecznych lub zespolonych. Jego najważniejszym zadaniem - jak sama nazwa wskazuje - jest zatrzymanie wiatru wpadającego do domu. Stanowi też barierę dla zimna i wilgoci.

  • Wszystkie gabloty naścienne, wolnostojące, tablice wykonujemy pod indywidualne zamówienie klienta w podanych przez niego wymiarach oraz w dowolnym kolorze określonym w palecie RAL.

  • Wykonujemy z profili, które wypełnione są szkłem lub płytami, kasetony, banery oraz neony reklamowe. Zajmujemy się również wykonywaniem wszelkich konstrukcji aluminiowych służących do przedstawiania informacji wizualnej. Nasza firma to wiele lat doświadczeń na rynku branży aluminiowej, jej obróbki i formowania dla potrzeb firm informacyjno - reklamowych.